- Petzl

PIXA® R
PIXA R е проектирана да отговори на нуждите на професионалистите по поддръжка и индустрията. Издръжлива, водоустойчива и устойчива на определени химикали, тя е идеална за интензивна и взискателна професионална употреба. PIXA R е удобна и може лесно да се монтира на каска с включената планка SLOT ADAPT. Лесна е за употреба, с един селектор, който контролира всички функции. Въртящият се селектор може да се използва с ръкавици. Презареждаща се, PIXA R се предлага с акумулаторна батерия CORE PRO (1250 mAh). Тя е подвижна и може да се изключи, за да продължите да работите. С технологията CONSTANT LIGHTING, тя осигурява постоянно ниво на яркост. С 600 лумена в режим BOOST и три типа лъч (широк, смесен и фокусиран), PIXA R се адаптира към различни работни ситуации.
Описание
• Проектирана за интензивна и взискателна употреба от професионалисти в индустрията:
- Издръжлива, лампата е удароустойчива (IK08), устойчива на падане (до 2 метра) и устойчива на смачкване (до 80 кг)
- Прахоустойчива и водоустойчива до 2 метра вода за 1 час (IP68)
- Устойчива на определени химикали (1)
• Универсално осветление за голямо разнообразие от ситуации:
- Челникът е с технология CONSTANT LIGHTING, осигуряваща постоянно ниво на яркост през целия период на употреба
- Широкият, равномерен лъч осигурява комфортно осветление за работа на близко разстояние
- Два смесени лъча за движение
- Фокусиран лъч за виждане на далечно разстояние
- 10-секундният режим BOOST може да се използва по всяко време при случайна нужда от максимална яркост
• Презареждаема:
- PIXA R се предлага с презареждаема батерия CORE PRO (1250 mAh / 3.6 V / 4.5 Wh)
- Челникът може да се презарежда без да се изважда батерията, чрез три външни контакта за зареждане (кабелът за зареждане е включен)
- Батерията CORE PRO е сменяема, така че може да се презарежда външно и да се изключва, за да продължи да работи
• Лесен за употреба и удобство:
- Един въртящ се селектор контролира всички функции и може да се използва с ръкавици
- Селекторът е отстрани на челника, така че може да се използва без да се замърсява лещата
- Плочата ви позволява да накланяте лампата нагоре или надолу
- Индикаторът за зареждане на батерията показва нивото на батерията всеки път, когато лампата е включена или изключена
- Когато е изключена, лампата се заключва автоматично, за да предотврати случайно включване
- Завърта се на 180°, за да предпази лещата по време на съхранение или транспорт
- Симетричната система за регулиране на лентата за глава улеснява регулирането
- Лентата за глава може да се сваля и измие
- Плочата SLOT ADAPT, включена в комплекта на челника, улеснява монтажа ѝ върху професионална каска Petzl с отвор
- PIXA R е съвместим с лепящата плоча HELMET ADAPT (предлага се като аксесоар) за монтаж върху различни видове каски
(1) Списък с тествани химически продукти: 90° алкохол, белина, минерален спирт, хексан (един от основните компоненти в бензина), силиконов уплътнител. Забележка: PIXA R не трябва да се използва в потенциално експлозивна атмосфера.
Спецификации
• Тегло: 130 г
• Яркост: 600 лумена (ANSI/PLATO FL 1)
• Модел на лъча: Широк, смесен или фокусиран
• Водоустойчивост: IP68
• Енергия: 1250 mAh акумулаторна батерия CORE PRO, 3.6 V, 4.5 Wh (включена)
• Издръжливост: Устойчив на удар IK08 (EN/IEC 62262)
• Време за зареждане: 3,5 часа
• Сертификат(и): CE
Референции
| Референции | E120CA00 |
| Цвят(и) | Черно, Жълто |
| Гаранция | Лампа: 5 години, Акумулаторна батерия: 2 години (или 300 цикъла на зареждане) |
| Вътрешен брой пакети | 1 |
Производителност на осветлението
| Осветителна технология | Режими на осветление | Тип лъч | Яркост | Разстояние | Време за работа | Резерва |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ПОСТОЯННО ОСВЕТЛЕНИЕ | Работа от близко разстояние | Широк | 45 лумена | 15 м | 12 часа | 15 лумена за 2 часа |
| Движение | Смесени | 90 лумена | 30 м | 6 часа | ||
| Бързо движение | 250 лумена | 50 м | 2 часа | |||
| Зрение за разстояние | Фокусиран | 65 м | ||||
| БУСТ | Смесени | 600 лумена | 90 м | 10 секунди | ||
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток (lm) | 600 lm |
| Далекобойност (m) | 150 m |
| Захранване | Акумулаторна батерия |
| Захранване | AAA батерии |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Тегло (g) | 150 g |
| Брой режими (count) | 3 |
| Червена светлина | Да |
| Сензор за движение | Не |
| USB зареждане | Да |
| Време на работа (h) | 2 ч |
| Регулиране на ъгъла | Да |
| Зуум | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Челник PETZL PIXA R - 600 Лумена Професионална Светлина
Получете мощно осветление без ръце с челника PETZL PIXA R, който осигурява 600 лумена за взискателни задачи. Хибридната захранваща система гарантира, че никога няма да останете без светлина, а компактният дизайн и режимът на червена светлина го правят идеален за професионалисти и любители на открито.
Ключови Предимства
- Висок Светлинен Поток — 600 лумена осигуряват ярка широка светлина за работа или приключения.
- Хибридна Захранваща Система — Включва акумулаторна батерия и може да работи и с три AAA батерии като резерва.
- Режим Червена Светлина — Запазва нощното зрение и намалява отблясъците в чувствителна среда.
- Регулиране на Ъгъла — Лесно насочвайте светлината там, където ви трябва.
- USB Зареждане — Удобно зареждане чрез USB порт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток | 600 lm |
| Далекобойност | 150 m |
| Брой режими | 3 |
| Захранване | Акумулаторна батерия + AAA |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Тегло | 150 g |
| USB зареждане | Да |
| Червена светлина | Да |
| Регулиране на ъгъла | Да |
| Време на работа (макс) | 2 ч |
Какво има в кутията
- Челник PETZL PIXA R
- Акумулаторна батерия (CORE)
- USB кабел
- Лента за глава
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











